Panasonic PCPE-GJA3V02 mobile device dock station Tablet Grey
£478.99
Couldn't load pickup availability
- Ports (except non-electronic version): 1x 16V DC-In, 2x USB 2.0, 1x LAN
- Optional dual antenna pass-through
- VESA 75 mounting pattern
- Pinch lock mechanism for ease of use
| Performance | |
|---|---|
| Dual antenna pass-through | Yes |
| Maximum VESA mount | 75 x 75 mm |
| VESA mounting | Yes |
| Product colour | Grey |
| Compatibility | FZ-A3 |
| Brand compatibility | Panasonic |
| Basic device type | Tablet |
| Network | |
|---|---|
| Ethernet LAN | Yes |
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| DC-in jack | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| HDMI | No |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| Power | |
|---|---|
| DC input voltage | 16 V |
| Power source type | DC |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 980 g |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84719000 |