Panasonic PCPE-GJ33V08 laptop dock/port replicator Wired Black
£735.99
Couldn't load pickup availability
- VESA 75 mounting pattern
- Non-electronic cradle available
- Keyed lock
PCPE-GJ33V08 - Non-electronic cradle Power supply not included. All docks are keyed alike unless stated otherwise.
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| Connectivity technology | Wired |
| Performance | |
|---|---|
| Brand compatibility | Panasonic |
| Maximum VESA mount | 75 x 75 mm |
| VESA mounting | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Card reader integrated | No |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 3 kg |
| Height | 89 mm |
| Depth | 343 mm |
| Width | 358 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |