Origin Storage AC-16120PAN power adapter/inverter Indoor 125 W Black
£40.99
Couldn't load pickup availability
- Power supply type: Indoor
- Output power: 125 W Input voltage: 100-240 V Input frequency: 50-60 Hz Output voltage: 15.6 V
- Purpose: Laptop
- 1 pc(s)
- Black
BTI Adapter 120W for Panasonic CF-53 CF-54 CF-31 CF-33 CF-29 Includes UK power cable
| Features | |
|---|---|
| Output voltage | 15.6 V |
| Output power | 125 W |
| Input frequency | 50-60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Battery | |
|---|---|
| Battery capacity | 120 Wh |
| Other features | |
|---|---|
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |