Origin Storage 5A10W86248 power adapter/inverter Indoor 45 W Black
iFrame
£30.99
Couldn't load pickup availability
- Power supply type: Indoor
- Output power: 45 W Input voltage: 100-240 V Input frequency: 50-60 Hz Output voltage: 20 V
- Purpose: Laptop
- 1 pc(s)
- Black
Lenovo 45W USB-C Power Adapter with UK Plug
| Features | |
|---|---|
| Output voltage | 20 V |
| Output power | 45 W |
| Input frequency | 50-60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |