HP Poly TC10 White Touch Controller No Radio GSA/TAA
£1,144.99
Couldn't load pickup availability
| Features | |
|---|---|
| Product colour | White |
| Display | |
|---|---|
| Display resolution | 1280 x 800 pixels |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 1.27 kg |
| Height | 64 mm |
| Depth | 184 mm |
| Width | 260 mm |
| Operational conditions | |
|---|---|
| Operating relative humidity (H-H) | 15 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Logistics data | |
|---|---|
| UNSPSC-code | 45111902 |
| Country of origin | Taiwan |
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 300 g |
| Package height | 55 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package width | 190 mm |