HP Color LaserJet CE506A 220V Fuser Kit
£206.99
Couldn't load pickup availability
- HP Color LaserJet CM3530/CP3525/500 color M551 Supply Kits work with: HP LaserJet Pro M570
- Print high-quality black text and brilliant graphics with Original HP Supplies designed for reliability.
- Ensure consistent color and optimum print quality every time with the easy to install HP Color LaserJet fuser kit.
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | HP Color LaserJet CM3530/CP3525/500 color M551 Supply Kits work with: HP LaserJet Pro M570 |
| HP segment | Business, Enterprise |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 500 mm |
| Depth | 200 mm |
| Height | 300 mm |
| Weight | 2 kg |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 500 mm |
| Package depth | 200 mm |
| Package height | 300 mm |
| Package weight | 3.5 kg |
| Brand-specific features | |
|---|---|
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884420175704 |
| Other features | |
|---|---|
| Print technology | Laser |
| UNSPSC-code | 44103004 |
| Technical details | |
|---|---|
| Box contents | 220V Fuser kit; Installation guide |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |