HP 841/874/876 PageWide XL Maintenance Cartridge
£67.99
Couldn't load pickup availability
- Maintenance cartridge
| Features | |
|---|---|
| Country of origin | Singapore |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operational conditions | |
|---|---|
| Operating temperature (T-T) | 5 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 250 g |
| Height | 173.2 mm |
| Depth | 161.9 mm |
| Width | 192.1 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package height | 173.2 mm |
| Package depth | 161.9 mm |
| Package width | 192.1 mm |
| Other features | |
|---|---|
| UNSPSC-code | 44103125 |
| Technical details | |
|---|---|
| Box contents | Maintenance cartridge |