Eaton CBLADAPT72RT UPS accessory
£104.99
Couldn't load pickup availability
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | 5PXG25PXG1 |
| Product colour | Black |
| Product type | Cable adapter |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 520 g |
| Package height | 270 mm |
| Package depth | 290 mm |
| Package width | 180 mm |