Eaton CBLADAPT180RT UPS accessory
£116.99
Couldn't load pickup availability
- Cable adapter
- 760 g
- Black
Cable adapter for 9PX G1 and 9PX G2 UPS Systems and Extended Battery Modules (EBMs), 180V
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | 9PX G1, 9PX G2 UPS Systems |
| Product colour | Black |
| Product type | Cable adapter |
| Power | |
|---|---|
| Input voltage | 180 V |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 760 g |
| Height | 348 mm |
| Depth | 576 mm |
| Width | 302 mm |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |