DELL F6JK5 power adapter/inverter Indoor 280 W Black
£85.99
Couldn't load pickup availability
- Power supply type: Indoor
- Output power: 280 W Input voltage: 100 - 240 V Input frequency: 50 - 60 Hz Output voltage: 19.5 V
- Purpose: Laptop AC-to-DC
- Power protection features: Over voltage
- 1 pc(s)
- Black
| Features | |
|---|---|
| Power protection features | Over voltage |
| Output current | 14.36 A |
| Output voltage | 19.5 V |
| Output power | 280 W |
| Input current | 3.5 A |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Operational conditions | |
|---|---|
| Storage relative humidity (H-H) | 0 - 95% |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 95% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 35 °C |
| Certificates | |
|---|---|
| Certification | IEC/EN/UL 62368-1 |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 949.8 g |
| Height | 206 mm |
| Depth | 26.5 mm |
| Width | 105 mm |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
|---|---|
| Country of origin | China |