dbramante1928 360 protection eco-bundle - iPhone 15 Pro - Cl
£21.99
Couldn't load pickup availability
| Features | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Built-in screen cover | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | iPhone 15 Pro |
| Brand compatibility | Apple |
| Product colour | Transparent |
| Case type | Skin case |
| Maximum screen size | 15.5 cm (6.12") |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 34 g |
| Depth | 11 mm |
| Height | 164 mm |
| Width | 82 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 112 g |
| Package height | 218 mm |
| Package depth | 29 mm |
| Package width | 115 mm |
| Logistics data | |
|---|---|
| UK Trade Tariff code | 3926909790 |
| Master (outer) case volume | 22930 cm³ |
| Master (outer) case net weight | 540 g |
| Master (outer) case height | 240 mm |
| Master (outer) case length | 245 mm |
| Master (outer) case width | 390 mm |
| Products per pallet (EU) | 1620 pc(s) |
| Other features | |
|---|---|
| Quantity per box | 30 pc(s) |