Canon CRG-718 Bk toner cartridge 1 pc(s) Original Black
iFrame
£112.99
Couldn't load pickup availability
- Original
- Printing colours: Black
- Black toner page yield: 3400 pages
- 1 pc(s)
High Capacity 3400 copies.
| Features | |
|---|---|
| Type | Original |
| Printing colours | Black |
| Brand compatibility | Canon |
| Compatibility | i-SENSYS MF729Cx |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Black toner page yield | 3400 pages |
| Product colour | Black |
| Country of origin | Japan |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 105 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 50 mm |
| Package weight | 50 g |
| Package type | Box |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |