Canon 6205C001 ink cartridge 1 pc(s) Original Standard Yield Black
£20.99
Couldn't load pickup availability
- Original
- Printing colours: Black
- Supply type: Single pack
- Standard Yield
- Black ink page yield: 180 pages
- Black ink cartridges quantity: 1
- Brand compatibility: Canon
- 1 pc(s)
| Features | |
|---|---|
| Type | Original |
| Printing colours | Black |
| Brand compatibility | Canon |
| Compatibility | PIXMA TS7750i, PIXMA TS7650i |
| Supply type | Single pack |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Black ink cartridges quantity | 1 |
| Black ink page yield | 180 pages |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Country of origin | Japan |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 130 mm |
| Package depth | 70 mm |
| Package height | 45 mm |
| Package weight | 100 g |