Canon 6119C001 ink cartridge 1 pc(s) Original Cyan
£24.99
Couldn't load pickup availability
- Original
- Printing colours: Cyan
- Supply type: Single pack
- Colour ink page yield: 515 pages
- Colour ink cartridges quantity: 1
- Brand compatibility: Canon
- 1 pc(s)
| Features | |
|---|---|
| Country of origin | Japan |
| Colour ink page yield | 515 pages |
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Supply type | Single pack |
| Compatibility | PIXMA TS8750, PIXMA TS8751 |
| Brand compatibility | Canon |
| Printing colours | Cyan |
| Type | Original |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 38 g |
| Package height | 20 mm |
| Package depth | 95 mm |
| Package width | 110 mm |