BTI 710412-001 compatible 65W charger for HP laptops - 4.5mm tip
iFrame
£20.99
Couldn't load pickup availability
- Power supply type: Indoor
- Output power: 65 W Input voltage: 100 - 240 V Input frequency: 50/60 Hz Output voltage: 19 V
- Purpose: Laptop
- Brand compatibility: HP
- 1 pc(s)
- Black
Origin Storage BTI ALT TO HP SMART AC (65W) battery charger
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | HP ProBook 650 |
| Brand compatibility | HP |
| Output voltage | 19 V |
| Output power | 65 W |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Included power plug types | UK |