BTI 150W AC ADAPTER FOR HP EU VERSION 7.4MM & 4.5MM
iFrame
£58.99
Couldn't load pickup availability
- Power supply type: Indoor
- Output power: 150 W Input voltage: 100-240 V Input frequency: 50-60 Hz Output voltage: 19 V
- Purpose: Laptop
- 1 pc(s)
- Black
Origin Storage BTI 150W AC ADAPTER FOR HP EU VERSION 7.4MM 4.5MM power adapter/inverter
| Features | |
|---|---|
| Output voltage | 19 V |
| Output power | 150 W |
| Input frequency | 50-60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Included power plug types | EU |