Brother PR4040R6P business stamp
£14.99
Couldn't load pickup availability
- 40 x 40 mm
- Red
- 84 g
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Red |
| Imprint size | 40 x 40 mm |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 84 g |
| Height | 144 mm |
| Depth | 95 mm |
| Width | 80 mm |
| Logistics data | |
|---|---|
| Products per pallet | 864 pc(s) |
| Pallet gross height | 13 cm |
| Pallet gross weight | 144.7 kg |
| Master (outer) cases per pallet | 144 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 18 pc(s) |
| Layers per pallet | 8 pc(s) |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Other features | |
|---|---|
| Country of origin | Japan |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 133 g |
| Quantity per pack | 6 pc(s) |