Black & Decker BCKM101FP-XJ blender accessory Chopper bowl
£25.99
Couldn't load pickup availability
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Dishwasher proof | Yes |
| Number of blades | 1 |
| Removable blade | Yes |
| Chopper blades material | Stainless steel |
| Product type | Chopper bowl |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 114 mm |
| Depth | 114 mm |
| Height | 117 mm |
| Weight | 335 g |
| Packaging content | |
|---|---|
| Lid included | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
|---|---|
| Doesn't contain | Bisphenol A (BPA) |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 449 g |