APC Dry Contact Card for Easy UPS 3S 208V & Easy UPS 3S Pro 400V
£200.99
Couldn't load pickup availability
| Features | |
|---|---|
| Product type | Relay card |
| Compatibility | Easy UPS 3S 208V, Easy UPS 3S Pro 400V |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 60 mm |
| Depth | 68 mm |
| Height | 12 mm |
| Weight | 30 g |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 237 mm |
| Package depth | 167 mm |
| Package height | 97 mm |
| Package weight | 140 g |