Perle Power Adapter 12VDC/2A 4pin NA power adapter/inverter Indoor Black
£73.99
Couldn't load pickup availability
- Power supply type: Indoor
- Output voltage: 12 V
- Purpose: Router
- 1 pc(s)
- Black
08000150
1 x PSU 12 VDC / 2 A with 4 pin Molex connector, 1.8m / 6ft cable and NA wall plug for IRG5500 & IRG5400 router product lines.
| Features | |
|---|---|
| Purpose | Router |
| Power supply type | Indoor |
| Output voltage | 12 V |
| Output current | 2 A |
| Compatibility | IRG5500, IRG5400 |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Cable length | 1.8 m |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |