Panasonic FZ-VFP402BW laptop spare part Fingerprint board
£145.99
Couldn't load pickup availability
- Fingerprint reader (Windows Hello, Multi-user authentication) for Palm Rest Expansion Area
- Compatible with fingerprints stored on device or active directory (AD)
- User-replaceable
- Includes screws
Compatible with TOUGHBOOK 40 Palm Rest Expansion Area
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Compatibility | TOUGHBOOK 40 |
| Brand compatibility | Panasonic |
| Type | Fingerprint board |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 60 g |
| Height | 11 mm |
| Depth | 83 mm |
| Width | 100 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |