Panasonic FZ-VEBA21U mobile device dock station Tablet Black
£290.99
Couldn't load pickup availability
- Compatible with Toughbook FZ-A3 / FZ-A2
- 2 x USB 3.0, 1 x RJ45
| Performance | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Compatibility | Toughbook FZ-A3 / FZ-A2 |
| Brand compatibility | Panasonic |
| Basic device type | Tablet |
| Network | |
|---|---|
| Ethernet LAN | Yes |
| Bluetooth | No |
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| HDMI | No |
| Audio output | No |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 1 kg |
| Height | 99 mm |
| Depth | 149 mm |
| Width | 315 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity | 1 |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84719000 |