Panasonic CF-VZSU46AU laptop spare part Battery
£167.99
Couldn't load pickup availability
- Battery
- Brand compatibility: Panasonic CF-30, CF-31
- Grey
- 1 pc(s)
| Features | |
|---|---|
| Type | Battery |
| Brand compatibility | Panasonic |
| Compatibility | CF-30, CF-31 |
| Product colour | Grey |
| Battery | |
|---|---|
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery capacity | 8550 mAh |
| Battery voltage | 10.65 V |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 165 mm |
| Depth | 82 mm |
| Height | 21 mm |
| Weight | 475 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operational conditions | |
|---|---|
| Operating temperature (T-T) | 5 - 35 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 30 - 80% |