Panasonic CF-VZSU0QW laptop spare part Battery
£186.99
Couldn't load pickup availability
- Compatible with TOUGHBOOK CF-20 & FZ-A2
- Voltage 11.4 V
- Capacity - 2600 mAh (minimum)
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Compatibility | TOUGHBOOK CF-20 / FZ-A2 |
| Brand compatibility | Panasonic |
| Type | Battery |
| Battery | |
|---|---|
| Battery voltage | 11.4 V |
| Battery capacity | 2600 mAh |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 179 g |
| Height | 7.6 mm |
| Depth | 75.9 mm |
| Width | 200 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
|---|---|
| Number of batteries included | 1 pc(s) |
| Compatible products | FZ-A2, CF-20 |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84732990 |