Panasonic CF-AA5713A2G power adapter/inverter Indoor Black
iFrame
£83.99
Couldn't load pickup availability
- Spare Power Supply (continental)
- Compatible with TOUGHBOOK 55
Spare Power Supply (continental) for TOUGHBOOK 55
| Features | |
|---|---|
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Power current type | AC-to-DC |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output voltage | 15.6 V |
| Output current | 7.05 A |
| Adjustable output voltage | No |
| Brand compatibility | Panasonic |
| Compatibility | TOUGHBOOK 55 |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 54 mm |
| Depth | 141 mm |
| Height | 31 mm |
| Weight | 391 g |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |