Origin Storage Lenovo ThinkPad 65W AC power adapter/inverter Indoor Black
£33.99
Couldn't load pickup availability
- Power supply type: Indoor
- Output power: 65 W Input voltage: 100-240 V Input frequency: 50-60 Hz Output voltage: 20 V
- Purpose: Laptop
- Brand compatibility: Lenovo
- 1 pc(s)
- Black
Origin Storage LENOVO THINKPAD 65W AC POWER ADAPTER INDOOR power adapter/inverter
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | ThinkPad |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Output voltage | 20 V |
| Output power | 65 W |
| Input frequency | 50-60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Height | 28.5 mm |
| Depth | 105 mm |
| Width | 44 mm |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |