Origin Storage 974P7 power adapter/inverter Indoor 180 W Black
iFrame
£51.99
Couldn't load pickup availability
- Power supply type: Indoor
- Output power: 180 W Input voltage: 100-240 V Input frequency: 50-60 Hz Output voltage: 19.5 V
- Purpose: Laptop
- 1 pc(s)
- Black
DELL 180W AC power adapter/inverter Indoor Black
| Features | |
|---|---|
| Output voltage | 19.5 V |
| Output power | 180 W |
| Input frequency | 50-60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |