OKI 44472202 printer belt 60000 pages
Couldn't load pickup availability
- 60000 pages
- Black
- 1 pc(s)
Designed for precise compatibility with our products, and manufactured to the highest possible standards, only OKI Printing Solutions consumables ensure maximum performance, longevity and ultimate cost-effectiveness.
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | OKI C310dn, C330dn, C510dn, C530dn |
| Product colour | Black |
| Page yield | 60000 pages |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 1.77 kg |
| Package height | 165 mm |
| Package depth | 375 mm |
| Package width | 380 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |