HPE Aruba Networking CX 8400X 8-port 40GbE QSFP+ Advanced Module
£21,964.99
Couldn't load pickup availability
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| QSFP+ module slots quantity | 8 |
| Performance | |
|---|---|
| Compatibility | Aruba 8400X |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 4.7 kg |
| Height | 43 mm |
| Depth | 422 mm |
| Width | 302 mm |
| General | |
|---|---|
| Product family | Aruba Networking |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |