HPE Aruba Networking CX 6400 48‑port 1G/10G/25GbE SFP28 v2 Extended Tables network switch module
£48,039.99
Couldn't load pickup availability
48-port 10/25GbE SFP28 module for use in select Aruba switches.
| Network | |
|---|---|
| Ethernet LAN data rates | 10000,25000 Mbit/s |
| Optical fiber | |
|---|---|
| Fiber optic connector | SFP28 |
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| SFP module slots quantity | 48 |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 4.2 kg |
| Height | 43 mm |
| Depth | 439 mm |
| Width | 315 mm |
| General | |
|---|---|
| Product family | Aruba Networking |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |