HPE Aruba Networking CX 6200F 12-port Cable Guard
£42.99
Couldn't load pickup availability
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 13 mm |
| Depth | 13 mm |
| Height | 13 mm |
| Weight | 997.9 g |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
|---|---|
| Depth (imperial) | 1.27 cm (0.5") |
| Width (imperial) | 1.27 cm (0.5") |
| Height (imperial) | 1.27 cm (0.5") |
| Weight (imperial) | 0.998 kg (2.2 lbs) |