HPE Aruba Networking AP-MNT-E Campus AP Type E Wall-Box Mount Bracket Kit
£21.99
Couldn't load pickup availability
.
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | Aruba 510 Series, Aruba 530 Series, Aruba 550 Series Campus Access Points |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 142 mm |
| Depth | 0 mm |
| Height | 142 mm |
| Weight | 208.7 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
| Other features | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.227 kg (0.5 lbs) |