HPE Aruba Networking AP-ANT-313 Cabled RP-SMA Tri-Band 1x1 Omni Dipole Antenna
£152.99
Couldn't load pickup availability
.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | White |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 544.3 g |
| Height | 216 mm |
| Depth | 168 mm |
| Width | 41 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 565 g |
| Package height | 47.6 mm |
| Package depth | 118 mm |
| Package width | 362 mm |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |