HPE Aruba Networking 8325 650W 100-240VAC Back-to-Front Power Supply
£1,005.99
Couldn't load pickup availability
- Power supply
- Internal
- Black, Silver
.
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | Aruba 8325 |
| Internal | Yes |
| Product colour | Black, Silver |
| Product type | Power supply |
| Power | |
|---|---|
| Power consumption (typical) | 650 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 929.9 g |
| Height | 51 mm |
| Depth | 41 mm |
| Width | 320 mm |
| General | |
|---|---|
| Product family | Aruba Networking |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |