HPE Aruba Networking 5400R 1100W PoE+ zl2 PS network switch component Power supply
£646.99
Couldn't load pickup availability
- Power supply
- Internal
- 1100 W
Standard PoE+ power supply for 5400R zl2 switch series, providing up to 1,100 watts.
| Features | |
|---|---|
| Product type | Power supply |
| Internal | Yes |
| Compatibility | Aruba 5400R zl2 |
| Power | |
|---|---|
| Total power | 1100 W |
| AC input voltage | 110 - 240 V |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 189.2 mm |
| Depth | 158.7 mm |
| Height | 129.5 mm |
| Weight | 2.74 kg |
| General | |
|---|---|
| Product family | Aruba Networking |