HPE Aruba Networking 20p 10/100/1000BASE-T PoE+ 4p 1/2.5/5/10GBASE-T PoE+ MACsec v3 zl2 Module
£5,059.99
Couldn't load pickup availability
.
| Network | |
|---|---|
| Copper ethernet cabling technology | 10BASE-T, 10GBASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000,10000 Mbit/s |
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 24 |
| Power | |
|---|---|
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 940 g |
| Height | 44.5 mm |
| Depth | 206.5 mm |
| Width | 261.6 mm |
| General | |
|---|---|
| Product family | Aruba Networking |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |