HPE 1.2TB SAS internal hard drive 10000 RPM 2.5"
£1,408.99
Couldn't load pickup availability
- 1.2 TB 2.5" 10000 RPM SAS
- HDD
- 2.84 kg
| Features | |
|---|---|
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD size | 2.5" |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD capacity | 1.2 TB |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 2.84 kg |
| Height | 127 mm |
| Depth | 177.8 mm |
| Width | 266.7 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |