HP Poly TC10 White Glass Mount
£89.99
Couldn't load pickup availability
| Features | |
|---|---|
| Product type | Mounting kit |
| Product colour | White |
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Logistics data | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 31162313 |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity | 1 |