HP 741727-001 power adapter/inverter Indoor 45 W Black
iFrame
£21.99
Couldn't load pickup availability
- Power supply type: Indoor
- Output power: 45 W Input voltage: 100-240 V Input frequency: 50-60 Hz Output voltage: 19.5 V
- Purpose: Laptop AC-to-DC
- Brand compatibility: HP
- 1 pc(s)
- Black
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | HP Laptops |
| Brand compatibility | HP |
| Output current | 2.31 A |
| Output voltage | 19.5 V |
| Output power | 45 W |
| Input frequency | 50-60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Performance | |
|---|---|
| Connector(s) | 4.5 mm |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |