HP 512 MB 200-pin x64 DDR2 DIMM
£560.99
Couldn't load pickup availability
- 512 MB
- DDR2
- 200-pin DIMM
- 1 pc(s)
| Features | |
|---|---|
| HP segment | Enterprise, Business |
| Memory form factor | 200-pin DIMM |
| Internal memory type | DDR2 |
| Capacity | 512 MB |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 0.256 g |
| Height | 3.8 mm |
| Depth | 31.1 mm |
| Width | 67.8 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
|---|---|
| UNSPSC-code | 32101602 |
| Other features | |
|---|---|
| Module configuration | 512M x 64 |