HP 3TQ37AA memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 ECC
£237.99
Couldn't load pickup availability
- Laptop 8 GB DDR4
- 260-pin SO-DIMM 1 x 8 GB
- ECC
| Features | |
|---|---|
| HP segment | Business |
| ECC | Yes |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Component for | Laptop |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Internal memory | 8 GB |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 20 g |
| Height | 31.4 mm |
| Width | 133.5 mm |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |