DELL TXF9M laptop spare part Battery
£131.99
Couldn't load pickup availability
- Battery
- Brand compatibility: DELL Latitude E5450/E5550
- 1 pc(s)
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | Latitude E5450/E5550 |
| Brand compatibility | DELL |
| Type | Battery |
| Battery | |
|---|---|
| Number of battery cells | 4 |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 300 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 480 g |
| Package height | 71 mm |
| Package depth | 171 mm |
| Package width | 395 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84732990 |