DELL 5K74V power adapter/inverter Indoor 65 W Black
iFrame
£23.99
Couldn't load pickup availability
- Power supply type: Indoor
- Output power: 65 W Input voltage: 100-240 V Input frequency: 50/60 Hz Output voltage: 19.5 V
- Purpose: Laptop
- Black
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | Inspiron: 11z (1110), 1318, 1320, 1370, 1410, 1420, 1427, 1440, 1470, 13R (N3010), 14 (1440), 14 (1464), 1420, 14R (N4010), 14z, 15 (1545), 15 (1564), 1501, 1520, 1521, 1525, 1526, 15R (N5010), 1570 15z, 17 (1750), 17 (1764), 1720, 1721, 17R (N7010), N7110, 300m, 500m, 510m, 6000, 630M, 6400, 640M, 700M, 710M, 8500, 8600, E1405, M501R (M5010), M5030, N4020, 1546Latitude: E6420, E6320, E5520, E5420, 13, 131L, 2100, 2110, 2120, D500, D505, D600, D400, D410, D420, D430, D510, D520, D530, D531, D600, D610, D620, D630, D631 D800, D630 XFR, E4200, E4300, E4310, E5400, E5410, E5500, E5510, E6400, E6400 ATG, E6410, E6500, XT, XT2, XT2 XFR, Z, X300Precision M20, M60, M2300, M2400, M4400, M6300Vostro: 1014, 1015, 500, 1000, 1200, 1220, 1320, 1400, 1500, 1510, 1520, 1700, 1710, 1720, A840, A860 3300 3400, 3500, V13, V130, 1310XPS: M140, M1210, M1330, M1530Studio: 1435, 1457, 1458, 1440, 1555, 1557, 1558, 1569, 1535, 1536, 1537, 1340, 1640 |
| Output current | 3.34 A |
| Output voltage | 19.5 V |
| Output power | 65 W |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |