DELL 3CRH3 laptop spare part Battery
£66.99
Couldn't load pickup availability
- Battery
- Brand compatibility: DELL Latitude 3189
- 1 pc(s)
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | Latitude 3189 |
| Brand compatibility | DELL |
| Type | Battery |
| Battery | |
|---|---|
| Number of battery cells | 3 |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 236 g |
| Package height | 28 mm |
| Package depth | 163 mm |
| Package width | 241 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |