Compulocks Surface Pro 13" 9-10 Gen Tablet Printer Kiosk
Couldn't load pickup availability
- Sleek metal frame
- Quick-keyed access
- Ability to conceal charging cable
- Can hold a printer with dimensions - H-160 mm/6.3 in W-130 mm/5.12 in D-150mm /5.91in
Designed for excellence in POS and retail settings, this printer kiosk not only accommodates printers up to 160mm in height, 130mm in width, and 150mm in depth, but now also features the Apex, a new tablet enclosure that enhances functionality and aesthetics. The Apex boasts a sleek metal frame for durability, offers quick keyed access for ease of use, and cleverly conceals charging cables for a clean, uncluttered appearance.
| Features | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Colour group | Black |
| Cable management | Yes |
| Height adjustment | No |
| Rotating | No |
| Swivelling | No |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Lock type | 2 Keys |
| Mounting type | Counter |
| Covered front camera | No |
| Covered home button | No |
| Compatibility | Surface Pro 9 | 13” | 2022Surface Pro 10 | 13” | 2024Surface Pro 11 | 13" | 2024 | A Copilot+ PC |
| Brand compatibility | Microsoft |
| Material | Aluminium |
| Product colour | Black |
| Maximum screen size | 33 cm (13") |
| Minimum screen size | 33 cm (13") |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Manual | Yes |
| Number of keys included | 4 pc(s) |
| Technical details | |
|---|---|
| Warranty period | 2 year(s) |
| Dangerous goods | No |