Cisco PWR18W-WW power adapter/inverter Indoor 18 W Black
£56.99
Couldn't load pickup availability
- Power supply type: Indoor
- Output power: 18 W Input voltage: 220 V
- AC-to-DC
- Brand compatibility: Cisco
- 1 pc(s)
- Black
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | Webex |
| Brand compatibility | Cisco |
| Output power | 18 W |
| Input voltage | 220 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Design | |
|---|---|
| Suitable for indoor use | Yes |
| Product colour | Black |
| Operational conditions | |
|---|---|
| Storage temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 500 g |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |