Canon LM36 600 x 600 DPI Black
£2,379.99
Couldn't load pickup availability
- 600 x 600 DPI
- Colour scanning
- Built-in display
- USB port Ethernet LAN
| Scanning | |
|---|---|
| Optical scanning resolution | 600 x 600 DPI |
| Colour scanning | Yes |
| Design | |
|---|---|
| Built-in display | Yes |
| Product colour | Black |
| Display diagonal | 7.62 cm (3") |
| Touchscreen | Yes |
| Performance | |
|---|---|
| Light source | LED |
| Scan file formats | JPEG, PDF, TIFF |
| Scan to | PC |
| Paper handling | |
|---|---|
| Maximum scan width | 91.4 cm |
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| USB port | Yes |
| USB version | 2.0 |
| Network | |
|---|---|
| Ethernet LAN | Yes |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 1238 mm |
| Depth | 146 mm |
| Height | 131 mm |
| Weight | 6.56 kg |
| System requirements | |
|---|---|
| Windows operating systems supported | Yes |