Canon CL-541 ink cartridge 1 pc(s) Compatible Cyan, Magenta, Yellow
iFrame
£25.99
Couldn't load pickup availability
- Compatible
- Printing colours: Cyan, Magenta, Yellow
- Supply type: Multi pack
- Colour ink page yield: 180 pages
- Brand compatibility: Canon
- 1 pc(s)
| Features | |
|---|---|
| Type | Compatible |
| Printing colours | Cyan, Magenta, Yellow |
| Brand compatibility | Canon |
| Compatibility | PIXMA MG3550 PIXMA MG2250 PIXMA MX515 PIXMA MG4150 PIXMA MG4250 PIXMA MX475 PIXMA TS5151 PIXMA MG3250 PIXMA MG2150 PIXMA MX455 PIXMA MX375 PIXMA MG3650 PIXMA MX535 PIXMA MG3150 PIXMA MX525 PIXMA MX435 PIXMA MX435 PIXMA MG3650S PIXMA TS5150 |
| Supply type | Multi pack |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Colour ink volume | 8 ml |
| Colour ink page yield | 180 pages |
| Country of origin | Japan |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 85 mm |
| Package depth | 55 mm |
| Package height | 105 mm |
| Package weight | 76 g |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |