Canon 5224B017 ink cartridge 2 pc(s) Original Black, Cyan, Magenta, Yellow
iFrame
£72.99
Couldn't load pickup availability
- Original
- Printing colours: Black, Cyan, Magenta, Yellow
- Supply type: Multi pack
- Black ink cartridges quantity: 2 Colour ink cartridges quantity: 1
- Brand compatibility: Canon
- 2 pc(s)
| Features | |
|---|---|
| Type | Original |
| Printing colours | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Brand compatibility | Canon |
| Compatibility | PIXMA MG2150, PIXMA MG2250, PIXMA MG3150, PIXMA MG3250, PIXMA MG3550, PIXMA MG4150, PIXMA MG4250, PIXMA MX375, PIXMA MX395, PIXMA MX435, PIXMA MX455, PIXMA MX475, PIXMA MX515, PIXMA MX525, PIXMA MX535, PIXMA MG3650, PIXMA TS5150, PIXMA TS5151, PIXMA MG3650S |
| Supply type | Multi pack |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Black ink cartridges quantity | 2 |
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Country of origin | Japan |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 120 mm |
| Package depth | 202 mm |
| Package height | 68 mm |
| Package weight | 220 g |