Canon 4276V936 printer/scanner spare part/accessory Network scan module 1 pc(s)
£4,699.99
Couldn't load pickup availability
- Network scan module
- Device compatibility: Inkjet printer
- Brand compatibility: Canon
- Black
- Quantity per pack: 1
| Features | |
|---|---|
| Type | Network scan module |
| Device compatibility | Inkjet printer |
| Brand compatibility | Canon |
| Compatibility | Z36 |
| Product colour | Black |
| Image formats supported | JPEG, TIFF |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 1056 mm |
| Depth | 199 mm |
| Height | 118 mm |
| Weight | 7.8 kg |
| Cable length | 2 m |
| Dimensions (WxDxH) | 105.6 x 19.9 x 11.8 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Scanning | |
|---|---|
| Optical scanning resolution | 1200 x 1200 DPI |